Nasze stypendium to za mało? Wybierz firmę, która da z siebie coś więcej!

 1. Praca na stałe w Luton (WB) – 18.000 – 20.000£ rocznie. Poszukiwana jest osoba ze znajomością języka polskiego w celu wstępnej weryfikacji CV i aplikacji (m.in. kontakt z firmami w celu potwierdzenia referencji). Wymagana dobra znajomość języka angielskiego, jak i orientacja na klienta i współpracowników.
 2. Artist 3D Modeler; agifodent.es – praktyki na okres 3 miesięcy, firma zapewnia dodatkowe wsparcie finansowe i pokrycie kosztów podróży. Projektowanie modeli 3D OBJ i FBX.
 3. Punkt informacyjny – praktyki na okres 3 miesięcy w Granadzie. Firma zapewnia dodatkowe wsparcie finansowe i pokrycie kosztów podróży. Informowanie turystów o taksówkach, cenach, organizowanie wycieczek, udzielanie informacji turystycznych.
 4. Praca w recepcji w luksusowym hotelu w Norwich (WB) – hotel oferuje dodatkowo 750£ miesięcznie. Praca związana z obsługą klienta, przyjmowaniem rezerwacji, wydawaniem faktur, itp. Wymagania – dobra znajomość języka angielskiego (B2).
 5. Praca przy obsłudze aplikacji MyTherapy – firma oferuje stabilną wypłatę. Poszukują osoby do obsługi polskiej wersji aplikacji. Kontakt z polskimi firmami i partnerami, tłumaczenie zawartości na język polski. Wymagania – bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego.
 6. Praca w dziale rekrutacji w szkole języków obcych – rezerwacja terminów, szykowanie dokumentów potrzebnych do wyrobienia wizy i karty EKUZ. Monitorowanie przyjazdów i wyjazdów studentów, udzielanie informacji na temat oferty. Firma zapewnia lunche podczas dni pracy.
 7. Praca dla artysty animacja przestrzeni publicznej. Wymagania: znajomość ilustratora. Praca w biurze a Amsterdamie. Firma oferuje dodatkowe wsparcie finansowe, jak i pokrycie kosztów podróży.
 8. Przedstawiciel handlowy i organizator wydarzeń w Barcelonie – firma oferuje dodatkowo 400 EUR wsparcia miesięcznie. Wolne są cztery pozycje: przedstawiciel handlowy, manager mediów społecznych, menager komunikacji, analityk. Firma zajmuje się oferowanie praktyk. Wymagania: dobra znajomość języka angielskiego (B2).
 9. Praca dla animatora, sportowca na Majorce – hotel poszukuje osób do organizacji czasu wolnego i opieki nad mini golfem. Hotel oferuje meldunek, lunche i dodatkowo 300 EUR wsparcia miesięcznie.
 10. Praca w dziale spraw studenckich na Sycylii – akademia oferuje dodatkowe wsparcie finansowe, jak i pokrywa koszty podróży. Odpowiadanie na maile od studentów, sprawdzanie jakości ofert dla studentów, komunikacja z pracownikami i firmami współpracującymi, obsługa Facebooka i Instagrama. Wymagania – bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
 11. Praca jako logistyk w Croydon (WB) – firma oferuje dodatkowe wsparcie finansowe, lunche i pokrycie kosztów podróży. Wymagania – średnia znajomość języka angielskiego (B1).
 12. Praca jako nauczyciel języka niemieckiego, lub angielskiego – praca z osobami w różnym wieku, od dzieci, po osoby dorosłe w szkole językowej w Splicie (Chorwacja). Szkoła oferuje dodatkowo pokrycie biletu miesięcznego.
 13. Poszukiwana osoba do pracy przy projektowaniu – firma zlokalizowana w Berlinie wymaga znajomość UX/UI, oraz dobrą znajomość języka angielskiego (B2).  Zapewnia dodatkowe wsparcie finansowe, jak i lunche.
 14. Praca w 5* hotelu w Barcelonie – stanowiska do wyboru: recepcja, animacja, bar/restauracja. Hotel oferuje: darmowy meldunek, 3 darmowe posiłki dziennie, 250EUR miesięcznie dodatkowego wsparcia, 2 dni w tygodniu wolnego. Wymagania: dobra znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego.
 15. Asystent nauczyciela języka angielskiego w San Pablo (Hiszpania) – szkoła oferuje lunche i darmowy kurs języka hiszpańskiego. Wymagania – bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
 16. Praca w hotelu w Irlandii – dostępne różne stanowiska. Firma z chęcią przeprowadzi rozmowę rekrutacyjną na Skype. Oferuje lunche. Wymagania – średnia znajomość języka angielskiego.
 17. Praktyki w dziale współpracy z zagranicą w Pradze (Czechy) – Firma zapewnia lunche, jak i możliwość zatrudnienia na dłużej. Wymagania – obsługa komputera, obsługa Facebook oraz Google AdWords, dobra znajomość języka angielskiego.
 18. Praca w hotelu na recepcji w Sewilli (Hiszpania) – hotel znajduje się z centrum historycznym Sewilli. Oferuje darmowy meldunek oraz dodatkowo 300 EUR wsparcia miesięcznie. Wymagania: dobra znajomość języka angielskiego.
 19. Praca w sklepie z odzieżą w Londynie – Firma oferuje 7.5£ za godzinę dodatkowego wsparcia.
 20. Praca dla studentów architektury/budownictwa w Cork (Irlandia) – wymagania: dobra znajomość języka angielskiego, AutoCAD, CAD. Firma oferuje dodatkowe wsparcie finansowe i szkoli w jednym z trzech kierunków: poprawa umiejętności językowych, znajomość businessu w Irlandii, znajomość kultury irlandzkiej.