The World is in your hands

Zgłoś się na SkillsPoland 2022 – SKILLS ARE THE FUTURE

Trwają zgłoszenia do udziału w drugiej edycji największych zawodów branżowych w Polsce! WorldSkills Poland to inicjatywa zachęcająca młodych ludzi do podnoszenia swoich umiejętności zawodowych poprzez prestiżowe, międzynarodowe konkursy WorldSkills i EuroSkills.

EuroSkills i WorldSkills to konkursy, w których rywalizuje 31 państw z Europy i aż 85 państw w edycji globalnej, czyli WorldSkills. Towarzyszą im rozmaite prezentacje, pokazy, wystawy, konferencje i seminaria branżowe. Konkursy mają zachęcić młodych ludzi do podnoszenia jakości swoich umiejętności zawodowych w ścisłej współpracy z pracodawcami, a także promować najnowsze rozwiązania w kształceniu i szkoleniu zawodowym.

Zakwalifikowani zawodnicy już 23 listopada br. w Gdańsku staną do rywalizacji o miano najlepszego młodego specjalisty w Polsce. Laureaci uzyskają także możliwość reprezentowania Polski podczas EuroSkills 2023, czyli europejskich igrzysk umiejętności, których Polska pierwszy raz w historii będzie gospodarzem. Więcej infomacji na stronie: https://worldskillspoland.org.pl/wydar…/skillspoland-2022/