V Bieg Erasmusa+

V Bieg Erasmusa+

W imieniu Pana Prorektora dr hab. inż. Marcina Mrugalskiego, prof. UZ zapraszamy do udziału w V Biegu Erasmusa + organizowanego przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejski Korpus Solidarności.

Hasło tegorocznej edycji biegu:

„Bijemy rekord Polski!”

24 września 2021 r. w całej Polsce staną do rywalizacji 4-osobowe drużyny, których celem będzie jedno: przebiec w 60 minut, w dowolnym miejscu, łącznie jak najdłuższy dystans. W tym roku Narodowa Agencja poszerza formułę o możliwość startu pojedynczych osób, które zostaną losowo połączone w sztafety z innymi indywidualnymi biegaczami.

W tegorocznej edycji, wspólnymi siłami, pobijemy rekord Polski w kategorii „najwięcej osób, które wzięło udział w wirtualnym biegu w ciągu 24 godzin”. Dołącz do naszego biegu i pomóż nam ustanowić nowy rekord!

Pierwsze 100 szkół, które zarejestrują drużyny, otrzyma zestawy sprzętu sportowego! Natomiast do pierwszych 200 zarejestrowanych drużyn zostaną wysłane pakiety biegowe zawierające odzież sportową i medale!

W ubiegłym roku, czwarty e-Bieg Erasmusa zgromadził prawie 1400 uczestników!

Zapraszamy do rejestracji na stronie: zapisy.sts-timing.pl/754/strona/ oraz do śledzenia komunikatów na stronie: erasmusplus.org.pl/bieg-erasmusa

Osoby zainteresowane udziałem w V Biegu Erasmusa+ prosimy o kontakt:

mgr Joanna Socha
Dział Współpracy z Zagranicą
tel. 48683283293
mail: j.socha@dwz.uz.zgora.pl